MENUMain page
Naše historie
Více informací o naší firmě
Letecká oprávnění a certifikáty
Současné výrobky a hlavní činnosti
Výroba
Seznam výrobků
Formulář požadavků na výrobekDotazník pro zákazníkySeznam servisních středisekZákladní popis výrobků a technické údaje

Nabídka volných výrobních kapacit a
pracovních příležitostí

Nabídka volných výrobních kapacit:

  • Chemické rozbory ocelí a neželezných kovů (spektrální analýza)
  • Mechanické zkoušky kovových materiálů (Rm, Rp0,2, A5, Z, KU, KV)
  • Měření tvrdosti ocelí a neželezných kovů
  • Metalografické rozbory (vyhodnocení kvality tepelného zpracování, měření povrchových vrstev)
  • Kontrola ocelových dílů s vysokou pevností leptáním dle AMS 2649
  • Posuzování materiálových a provozních vad
  • Korozní zkoušky v solné mlze dle ČSN ISO 9227 (metoda NSS)
  • Odvodíkování po galvanických operacích
    více informací

Nabízíme prohlídku pracovišť a přístup podle požadavků zákazníka.
Kontakt: Ing. Jaroslav Harcuba, tel. 724 701 514

Nabídka pracovních příležitostí

Hledáme nové zaměstnance do letecké výroby.

Název pracovní pozice: CNC soustružník

Požadavky:

SŠ s maturitou ve strojírenském oboru, praxe v oboru min. 3 roky, manuální zručnost, čtení technických výkresů, základní znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost, dochvilnost.

Náplň práce:

Obsluha CNC soustruhu, včetně samostatného seřizování a programování. Praxe na CNC soustruzích Masturn a na konvenčních soustruzích a frézkách vítána.

Název pracovní pozice: vedoucí skladu

Požadavky:

SŠ s maturitou nejlépe ve strojírenském oboru, zkušenosti se systémy Kardex výhodou, čtení technických výkresů, základní znalosti v oblasti technických materiálů, znalost práce s PC (Word, Excel), základní znalost angličtiny, ŘP skupiny B, samostatnost, spolehlivost, dochvilnost.

Organizace skladů, příjem a výdej hutního materiálu, příjem a výdej nakupovaných a vyráběných dílů, příprava dílů pro montáž, zadávání dílů do výroby, objednávání dílů u externích dodavatelů, oceňování vyrobených dílů.

Nabízíme:

Zajímavou práci pro moderní leteckou firmu v areálu Letov v Praze Letňanech, 3 minuty autobusem od metra Letňany.
Příjemné čisté pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, jednosměnný provoz, firemní školení, stabilní pracovní kolektiv, 5 týdnů dovolené, firemní stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, parkování na firemním parkovišti.
Náborový příspěvek po uplynutí tříměsíční zkušební doby ve výši 15.000,- Kč.
Možnost účasti na externích školeních a seminářích.

Název pracovní pozice: údržbář strojů a budov

Požadavky:

vyučen ve strojírenském oboru, praxe v oboru min. 3 roky, svářečský průkaz, obsluha VZV, vyhláška 50/1978 Sb. výhodou, manuální zručnost, základní znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost, dochvilnost.

Preventivní údržba a drobné opravy obráběcích strojů, komunikace s externími servisními firmami, údržba a opravy budov, příprava materiálu pro výrobu, obsluha konvenčních obráběcích strojů, výroba a opravy přípravků, apod.

Nabízíme:

Zajímavou práci pro moderní leteckou firmu v areálu Letov v Praze Letňanech, 3 minuty autobusem od metra Letňany. Příjemné čisté pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, jednosměnný provoz, firemní školení, stabilní pracovní kolektiv, 5 týdnů dovolené, firemní stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, parkování na firemním parkovišti. Náborový příspěvek po uplynutí tříměsíční zkušební doby ve výši 15.000,- Kč. Možnost účasti na externích školeních a seminářích.

Doporučujeme osobní návštěvu firmy a prohlídku pracoviště.

V případě vašeho zájmu volejte na telefon 602 286 618 nebo 601 388 131.

Aktualizováno: 16.12.2020

AVIA PROPELLER
Tel: (+420) 296 336 530; -32,    Fax: (+420) 296 336 519
E-Mail: sales@aviapropeller.cz, techsupport@aviapropeller.cz